Die aktuellen Kunstangebote der wichtigsten Auktionshäuser weltweit.
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
56,0 x 50,0 cm
Schätzpreis:
€ 1.800 - 2.500
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68