Stand 19.09.2024
LE CORBUSIER
Lot 117
Entre-deux VII, 1964
Lithografie op Arches papier. Getekend in de plaat en genummerd 7
35 x 46 cm
Lot 117
Entre-deux VII, 1964
35,0 x 46,0 cm
Schätzpreis:
€ 800 - 1.000
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68
Lithographie sur papier Arches. Signée dans la planche et numérotée 7, Lithograph on Arches paper. Signed in the plate and numbered 7
3 weitere Werke von LE CORBUSIER
4 Tage | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Le Corbusier
1705
“Totem”
Lithograph in colours
ab € 800
4 Tage | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
116
La mer est toujours présente
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
€ 1.800 - 2.500
6 Tage | Freeman’s | Hindman’s Auction Chicago
Le Corbusier
115
Totem
, 1963
lithograph
€ 900 - 1.800
LE CORBUSIER
Cercle et Carré
Gemerkt