3
Ergebnisse -
Angry Penguins
Lot Nr. ↑
Preis ↑
Preis ↓
Datum ↑
Datum ↓
Künstler ↑
Künstler ↓
Lot Nr. ↑
Lot Nr. ↓
heute | Bonhams, Los Angeles
Arthur Boyd
Lot 21
Reflecting Rocks
, 1997
lithograph
€ 370 - 550
heute | Bonhams, Los Angeles
Sidney Nolan
Lot 22
Bushranger
, 1955
ripolin on paper on cardboard
€ 3.100 - 4.900
23 Tage | Sotheby's, London
Sir Sidney Nolan, R.A.
Lot 151
Landscape
oil on paper, laid down on masonite
€ 7.000 - 9.400
Gemerkt