Stand 16.09.2024

FERNANDEZ ARMAN

Lot 127
Les violons, 1972
Meervoud in brons met gouden patina. Set van twee vioolschalen. Elke viool is getekend en genummerd 35/150. De editie van deze multiple is compleet als de twee violen samen worden gepresenteerd. Stempel van de gieterij. Uitgever: Jacques Putman, Parijs. Gieterij Valsuani, Parijs

55 x 19 x 10 cm

Lot 127
Les violons, 1972
55,0 x 19,0 x 10,0 cm

Schätzpreis:
€ 4.000 - 6.000
Auktion: 5 Tage

Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)

Sie sind Bonhams Los Angeles?

Multiple en bronze à patine dorée. Ensemble de deux coupes de violons. Chaque violon est signé et numéroté 35/150. L'édition de ce multiple est complète si les deux violons sont présentés ensemble. Tampon de la fonderie. Ed. éditeur: Jacques Putman, Multiple in bronze with golden patina. Set of two violin bowls. Each violin is signed and numbered 35/150. The edition of this multiple is complete if the two violins are presented together. Foundry stamp. Publisher: Jacques Putman

6 weitere Werke von FERNANDEZ ARMAN

FERNANDEZ ARMAN ist in folgenden kuratierten Suchen enthalten