Die aktuellen Kunstangebote der wichtigsten Auktionshäuser weltweit.
35 mm zwart-wit film en potlood op kaart. Getiteld, gedateerd, gemonogrammeerd, verantwoord en genummerd Exempalire III/X. Ed. Galerie Folker Skulima, Berlijn
50,0 x 65,5 cm
Schätzpreis:
€ 8.000 - 10.000
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)