Stand 13.09.2024
NAN GOLDIN
Lot 221
Apocalyptic Sky over Manhattan, NYC, 2001
Cibachrome afdruk. Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd 125/200 op de achterkant
16 x 23.5 cm
Lot 221
16,0 x 23,5 cm
Schätzpreis:
€ 400 - 600
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Tirage Cibachrome. Signé, daté et numéroté 125/200 au dos, Cibachrome print. Signed, dated and numbered 125/200 on the back.
1 weiteres Werk von NAN GOLDIN
13 Tage | Christie's Paris
NAN GOLDIN
102
Crazy Scary
€ 27.000 - 36.000
NAN GOLDIN
Activist art
Gemerkt