Stand 13.09.2024
PIERRE ALECHINSKY
Lot 97
Rouleaux d'écriture, 1972
Paar verguld bronzen cilinders. Elk getekend en genummerd 45/150 met oprichtersstempel onder de voet
23.5 x 9.5 cm
Lot 97
Rouleaux d'écriture, 1972
23,5 x 9,5 cm
Schätzpreis:
€ 3.000 - 5.000
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Paire de cylindres en bronze doré. Chacun est signé et numéroté 45/150 avec cachet fondeur sous la base, Pair of gilt bronze cylinders. Each signed and numbered 45/150 with founder's stamp under the base
4 weitere Werke von PIERRE ALECHINSKY
4 Tage | Christie's Paris
Pierre Alechinsky
28
Sans titre
, 1974
encre de Chine et crayon sanguine sur écriture ancienne
€ 4.000 - 6.000
4 Tage | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Pierre Alechinsky
1709
“Dupue Bleu”
Ætsning i farver
€ 540 - 670
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
94
Macro litho
, 1967
Tekening op verfrommeld kristalpapier, geïsoleerd op zink, in offset gedrukt op stevig karton en gemonteerd op doek. Getekend, gedateerd 25 I 1967 Turijn en genummerd e.a
€ 6.000 - 8.000
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
95
Sans titre from Vulcanalyses
, 1971
Ets. Getekend en genummerd 54/60
€ 1.000 - 1.200
PIERRE ALECHINSKY
COBRA
Jeune Peinture Belge
Luminism / Amerikanischer Luminismus
Gemerkt