André Beaudin
1895 Mennecy/Essone - 1979 Paris
5129
12 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
4
Skulptur / Objekt:
6
1 Werk von André Beaudin
13 Tage | Hindman
André Gustave Beaudin
Lot 60
L'éveil
, 1936
bronze with brown patina
€5.600 - 7.500
Gemerkt