Heinrich Zille
1858 Radeburg - 1929 Berlin
2810
34 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
22
9
1 Werk von Heinrich Zille
12 Tage | Grisebach GmbH
Heinrich Zille
Lot 349
Brushwood collectors
Coloured chalk, charcoal and body colours on paper
€10.000 - 15.000
Gemerkt