Jerzy Rosolowicz
1928 - 1982
7 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
6
2 Werke von Jerzy Rosolowicz
6 Tage | Desa Unicum
Jerzy Rosolowicz
Lot 55
From the series: "Niewesołe, kryzysowe niby kwiaty ogrodowe"
, 1980
watercolour, gouache/paper
€1.200 - 1.600
6 Tage | Desa Unicum
Jerzy Rosolowicz
Lot 54
watercolour, gouache/paper
€1.200 - 1.600
Gemerkt