Chico da Silva
1910 - 1985
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
2 Werke von Chico da Silva
11 Tage | Sotheby's New York
Chico da Silva
Lot 602
Sem título
, 1965
gouache on paper
€23.000 - 33.000
11 Tage | Sotheby's New York
Chico da Silva
Lot 330
Sem título
, 1964
gouache on paper mounted on Masonite
€47.000 - 65.000
Gemerkt