SHAO ZHANG
1872 - 1953
6 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
1 Werk von SHAO ZHANG
3 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
SHAO ZHANG
Lot 2632
CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT
ink on paper
€2.600 - 5.100
Gemerkt