Xiao Xian
1902 - 1997
41588
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
1 Werk von Xiao Xian
7 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
XIAO XIAN
Lot 2595
COUPLET IN RUNNING SCRIPT
ink on paper
€640 - 1.300
Gemerkt