Qi Situ
1904 - 1997
23876
1 Angebot
Aquarell / Zeichnung:
10 Werke von Qi Situ
18 Tage | Bonhams Los Angeles
Situ Qi
Lot 19
Scholar's desktop
Ink and colour on paper, mounted for framing
€120 - 180
18 Tage | Bonhams Los Angeles
Situ Qi
Lot 20
Scholar's desktop
€120 - 180
18 Tage | Bonhams Los Angeles
Situ Qi
Lot 21
Lotus
€120 - 180
18 Tage | Bonhams Los Angeles
Situ Qi
Lot 22
Pottery and persimmon
€120 - 180
Gemerkt