GUI ZHUANG
1613 - 1673
16899
1 Angebot
Aquarell / Zeichnung:
1 Werk von GUI ZHUANG
4 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Gui Zhuang
Lot 2943
Calligraphy in Cursive Script
ink on paper
€102.000 - 154.000
Gemerkt