Zhang Zuyi
1849 - 1917
15887
3 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
2 Werke von Zhang Zuyi
5 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Zhang Zuyi
Lot 3116
Calligraphy
ink on paper
€1.300 - 6.400
Zhang Zuyi
Lot 3117
Couplet in Running Script
ink on patterned paper
€2.600 - 7.700
Gemerkt