Douglas Robert Dundas
1900 - 1981
43451
9 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
7
1 Werk von Douglas Robert Dundas
4 Tage | Bonhams
Douglas Robert Dundas
Lot 71
Kensington Gardens
, 1926
oil on canvas on board
€610 - 1.200
Gemerkt