Zhou Xun
1649 - 1729
20421
2 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
1 Werk von Zhou Xun
17 Tage | Christie's Hong Kong
ZHOU XUN
Lot 818
Walking in the Snow
Hanging scroll, ink and colour on silk
€5.900 - 8.300
Gemerkt