Ladislas Skoczylas
1883 - 1934
38043
11 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
7
5 Werke von Ladislas Skoczylas
5 Tage | Desa Unicum
Wladyslaw Skoczylas
Lot 251
Żebrak (U obcych drzwi)
woodcut/paper
€280 - 420
5 Tage | Desa Unicum
Wladyslaw Skoczylas
Lot 252
Chrystus
woodcut/paper
€280 - 420
5 Tage | Desa Unicum
Wladyslaw Skoczylas
Lot 253
Kupała
woodcut/paper
€280 - 420
5 Tage | Desa Unicum
Wladyslaw Skoczylas
Lot 250
Zbójnicy pod zamkiem
, 1928
woodcut/paper
€420 - 550
Gemerkt