Stanisław Fijałkowski
1922 - 2020
3478
32 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
16
13
3
Polen
3 Werke von Stanisław Fijałkowski
7 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Fijalkowski
Lot 8
Red ribbon
, 1997
watercolour/paper
€5.800 - 9.300
7 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Fijalkowski
Lot 10
Composition
, 1996
watercolour/paper
€5.800 - 9.300
7 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Fijalkowski
Lot 9
The second watercolour for repetition
, 1982
watercolour, ink/paper
€5.800 - 9.300
Gemerkt