Charles Addams
1912 New Jersey - 1988 New York
6740
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
1 Werk von Charles Addams
25 Tage | Heritage Auctions Texas
Charles Addams
Lot 71083
Skier, New Yorker magazine cartoon
Ink wash on board
€9.200 - 18.000
Gemerkt