Maja Berezowska
1898 - 1978
26520
7 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
7
4 Werke von Maja Berezowska
11 Tage | Desa Unicum
Maja Berezowska
Lot 76
Anemones
, 1968
watercolour/paper
€930 - 1.400
11 Tage | Desa Unicum
Maja Berezowska
Lot 73
Para kochanków
, 1961
watercolour/paper
€930 - 1.400
11 Tage | Desa Unicum
Maja Berezowska
Lot 74
Kolacja kochanków
, 1960
watercolour/paper
€930 - 1.400
11 Tage | Desa Unicum
Maja Berezowska
Lot 75
Koronacja
watercolour, ink
€1.400 - 1.900
Gemerkt