Rafał Olbiński
1943
3101
37 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
27
9
Polen
3 Werke von Rafał Olbiński
3 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 17
Portrait , lata 70. XX w
acrylic/canvas
€10.000 - 14.000
3 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 16
Confrontation of similarities
oil, acrylic/canvas
€15.000 - 18.000
5 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 98
Objective display of content
print/paper
€350 - 460
Gemerkt