Zofia Stryjeńska
1891 Krakau - 1976 Genf
14820
29 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
9
16
Skulptur / Objekt:
Polen
15 Werke von Zofia Stryjeńska
5 Tage | Desa Unicum
Zofia Stryjenska
Lot 241
Strój ludowy z Łowicza, plansza 10 z teki 'Polish Peasants' Costumes
, 1938
lithography/paper
€420 - 560
5 Tage | Desa Unicum
Zofia Stryjenska
Lot 242
Kołacz weselny, plansza XXXIV z teki 'Polish peasants costumes'
lithography/paper
€420 - 560
5 Tage | Desa Unicum
Zofia Stryjenska
Lot 243
Stroje ludowe ze Lwowa. Plansza XII z teki 'Polish peasants costumes'
lithography/paper
€420 - 560
5 Tage | Desa Unicum
Zofia Stryjenska
Lot 244
Stroje ludowe - z Podhala
, 1932
rotogravure/paper
€280 - 460
Gemerkt