SHI LU
1919 - 1982
1513
17 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
14
China
2 Werke von SHI LU
8 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
SHI LU
Lot 2369
ORCHID BY RIVER
ink and colour on paper
€32.000 - 45.000
9 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Shi Lu
Lot 2708
Huashan Mountain
ink on paper
€45.000 - 58.000
Gemerkt