LÜ FENGZI
1886 - 1959
14315
8 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
3 Werke von LÜ FENGZI
8 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
LV FENGZI
Lot 2346
HERMIT SITTING
ink and colour on paper
€3.900 - 6.400
LV FENGZI
Lot 2359
HERMIT
ink on paper
€1.000 - 1.500
9 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Lv Fengzi
Lot 2785
Lotus
ink and colour on paper
€1.300 - 2.600
Gemerkt