LU ZHI
1496 - 1576
1679
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
1 Werk von LU ZHI
5 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Lu Zhi
Lot 3170
Colored Flowers and Birds
ink and colour on gold paper
€10.000 - 15.000
Gemerkt