Sir Robert (Robin) James Philipson
1916 - 1992
7188
10 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
1 Werk von Sir Robert (Robin) James Philipson
17 Tage | Bonhams Los Angeles
Sir Robin Philipson RA PRSA FRSA RSW RGI DLitt LLD
Lot 91
Still life with fish and fruit
oil on board
€3.500 - 5.800
Gemerkt