Francis Campbell Boileau Cadell
1883 - 1937
587
7 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
1 Werk von Francis Campbell Boileau Cadell
13 Tage | Bonhams Los Angeles
Francis Campbell Boileau Cadell RSA RSW
Lot 69
Ben Cruachan across the Sound of Mull
oil on panel
€35.000 - 58.000
Gemerkt