Benton Murdoch Spruance
1904 - 1967
8408
7 Angebote
7
1 Werk von Benton Murdoch Spruance
11 Tage | Bonhams Los Angeles
Benton Murdoch Spruance
Lot 59
Macbeth Act V (Fine & Looney 148)
, 1937
Lithograph on paper
€750 - 1.100
Gemerkt