Ruskin Spear
1911 London - 1990 London
18503
7 Angebote
7
1 Werk von Ruskin Spear
5 Tage | Bonhams London
Ruskin Spear R.A.
Lot 66
Pub Scene
Lithograph in colours, on wove paper, with margins, framed
€230 - 350
Gemerkt