Jin Zhang
1884 - 1939
34297
45 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
33
1 Werk von Jin Zhang
3 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
JIN ZHANG
Lot 2252
GUAN YIN
ink and colour on silk
€2.600 - 5.100
Gemerkt