CHENG ZHANG
1869 - 1936
10988
3 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
1 Werk von CHENG ZHANG
13 Tage | Bonhams Hong Kong
CHENG ZHANG
Lot 125
Autumn Landscape
, 1917
Ink and colour on paper, hanging scroll
€2.400 - 3.600
Gemerkt