DING FUZHI
1879 - 1949
7305
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
China
1 Werk von DING FUZHI
8 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
DING FUZHI
Lot 2556
MELON IN AUTUMN
ink and colour on paper
€7.700 - 13.000
Gemerkt