XU LELE
1955
29 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
29
2 Werke von XU LELE
11 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
XU LELE
Lot 3392
Beauty
ink and colour on paper
€33.000 - 45.000
XU LELE
Lot 3393
Catch Butterflies
€1.300 - 2.600
Gemerkt