QI LIANGYI
1923 - 1988
13954
8 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
1 Werk von QI LIANGYI
8 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Qi Liangyi
Lot 2746
Rooster and Chrysanthemum
ink and colour on paper
€7.700 - 13.000
Gemerkt