XIAO XUN
1883 - 1944
8292
8 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
1 Werk von XIAO XUN
7 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
CHEN BANDING, XIAO XUN
Lot 2306
VISITING FRIEND IN MOUNTAIN
ink and colour on paper
€1.000 - 1.500
Gemerkt