Zhao Shao'ang
1905 - 1998
716
100 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
91
1 Werk von Zhao Shao'ang
19 Tage | Bonhams Los Angeles
Zhao Shao'ang
Lot 64
Bird and Pomegranate
Ink and colour on paper, mounted for framing
€610 - 1.200
Gemerkt