DONG ZUOBIN
20.03.1895 - 23.11.1963
7256
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
China
1 Werk von DONG ZUOBIN
4 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
Dong Zuobin
Lot 2804
Calligraphy in Oracel Inscription
ink on paper
€1.300 - 2.600
Gemerkt