LI XIONGCAI
1910 - 2001
2283
34 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
33
China
1 Werk von LI XIONGCAI
10 Tage | Poly International Auction Co., Ltd.
LI XIONGCAI
Lot 4180
Pine and Bird with framed
, 1988
ab €640
Gemerkt