Boleslaw Cybis
1895 - 1957
2862
18 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
Skulptur / Objekt:
3
6
Polen
1 Werk von Boleslaw Cybis
12 Tage | Desa Unicum
Boleslaw Cybis
Lot 38
Akt stojącej kobiety (Recto) / Akt siedzącej dziewczyny (Verso)
, 1921
sanguine/paper
€5.100 - 7.000
Gemerkt