Duilio Barnabe
1914 - 1961
10459
13 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
12
Italien
2 Werke von Duilio Barnabe
13 Tage | Hindman
Duilio (Dubè) Barnabè
Lot 109
Barche in un porto (Boats in a harbor)
, 1952
€3.800 - 5.600
13 Tage | Hindman
Duilio (Dubè) Barnabè
Lot 110
Mazzo di Fiori (Bouquet of Flowers)
, 1957
€2.800 - 4.700
Gemerkt