Henri Hayden
1883 - 1970
1226
42 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
6
5
30
Polen
5 Werke von Henri Hayden
7 Tage | Desa Unicum
Henryk Hayden
Lot 283
Pejzaż
coloured lithography/paper
€420 - 560
14 Tage | Desa Unicum
Henryk Hayden
Lot 24
"Czerwone wnętrze" ("Intérieur rouge")
, 1913
oil/canvas
€32.000 - 42.000
14 Tage | Desa Unicum
Henryk Hayden
Lot 25
Pejzaż prowansalski
, 1929
oil/canvas
€15.000 - 19.000
14 Tage | Desa Unicum
Henryk Hayden
Lot 26
Pejzaż z wąwozem, lata 20. XX w
oil/canvas
€12.000 - 16.000
Gemerkt