Daniel Chodowiecki
1726 Danzig - 1801 Berlin
10098
11 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
7
2 Werke von Daniel Chodowiecki
7 Tage | Desa Unicum
Daniel Mikołaj Chodowiecki
Lot 203
Stojąca dama (Panna Quantin)
, 1757
copper-plate engraving/paper
€560 - 930
7 Tage | Desa Unicum
Daniel Mikołaj Chodowiecki
Lot 204
Taniec śmierci, komplet 12 grafik
, 1790
copper-plate engraving/paper
€930 - 1.400
Gemerkt