Robert Jacobsen
1912 Kopenhagen - 1993 Tågelund
2408
27 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
9
Skulptur / Objekt:
5
8
2 Werke von Robert Jacobsen
heute | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Robert Jacobsen
Lot 598
Lyrisk bevægelse
, 1981
Acrylic on Japan paper laid down on canvas
€1.300 - 1.600
15 Tage | Bukowskis Stockholm
Robert Jacobsen
Lot 727
Mary and the Baby Jesus
€3.000 - 3.400
Gemerkt