Georges Rouault
27.05.1871 Paris, Frankreich - 13.02.1958 Paris, Frankreich
545
95 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
61
Fotografie:
Skulptur / Objekt:
20
Frankreich
1 Werk von Georges Rouault
heute | Bonhams
GEORGES ROUAULT
Lot 14
Paysans
oil on paper laid down on canvas
€65.000 - 93.000
Gemerkt