Béla Czóbel
04.09.1883 Budapest, Ungarn - 30.01.1976 Budapest, Ungarn
12073
5 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
2 Werke von Béla Czóbel
14 Tage | Hindman
Béla Adalbert Czóbel
Lot 89
Girl in a Red Babushka
, 1958
€7.500 - 11.000
14 Tage | Hindman
Béla Adalbert Czóbel
Lot 90
Interior Scene (Szentendre)
€7.500 - 11.000
Gemerkt