André Cottavoz
1922 Saint-Marcellin - 2012 Vallauris
4743
48 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
44
Frankreich
1 Werk von André Cottavoz
14 Tage | Mallet Auction
André Cottavoz
Lot 1080
PARIS GRIS
, 1969
oil on canvas board
€610 - 910
Gemerkt