Henryk Berlewi
1894 Warschau - 1967 Paris
12959
6 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
Polen
5 Werke von Henryk Berlewi
6 Tage | Desa Unicum
Henryk Berlewi
Lot 225
Krzesło z czerwoną drapeią
, 1949
coloured lithography/paper
€810 - 1.200
6 Tage | Desa Unicum
Henryk Berlewi
Lot 224
Naissance de l'objet
lithography/paper
€4.200 - 5.600
11 Tage | Desa Unicum
Henryk Berlewi
Lot 9
Kompozycja geometryczna
pencil/paper
€1.400 - 1.900
11 Tage | Desa Unicum
Henryk Berlewi
Lot 8
Portret dziewczyny z warkoczami, lata 30. XX w
pastel/paper mounted on paperboard
€10.000 - 14.000
Gemerkt