Jean Cocteau
1889 Maisons-Laffitte/Essonne - 1963 Milly-la-Forêt/Seine-et-Oise
947
68 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
24
8
Skulptur / Objekt:
16
10
Frankreich
2 Werke von Jean Cocteau
Jean Cocteau
Lot 373
Le Bastion de Menton
€800 - 1.200
14 Tage | Hindman
Jean Cocteau
Lot 56
Mas de Fourques
, 1935
pen and ink on paper
€2.800 - 4.700
Gemerkt